Ważne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatności.

Góry Izerskie

st. główna  » Jablonec nad Nisou  » Jizerka  » Hotel PANSKÝ DŮM

Aktualizacja: 2011-12-19

Hotel PANSKÝ DŮM

Hotel Panský dům, Chata Pyramida i hala sportowa Sklárna oferują gościnę dla lubiących sport, ceniących bardzo dobry standard noclegów w otoczeniu pięknej i surowej przyrody Gór Izerskich

Obiekty Dudovich w Jizerce oferuje 80 miejsc noclegowych w stylowo wyposażonych (w większości 2-osobowych) pokojach typu LUX i STANDARD. Pokoje wyposażone są w prysznice i toalety. W większości pokojów znajduje się stolik konferencyjny i biurko, a niektóre mają telefon i gniazdko internetowe. Pokoje LUX są większe, mają przedsionek i zawsze widok na góry. Pokoje STANDARD są mniejsze, ale także stylowo i przytulnie wyposażone. Niektóre nie mają widoku na góry lecz na hotelowy dziedziniec.

W niektórych pokojach istnieje możliwość wstawienia dostawek. Do dyspozycji są także dwa czterołóżkowe apartamenty rodzinne i dwa wielołóżkowe pokoje o standardzie turystycznym.

Całkowitą liczbę miejsc noclegowych w obiektach można zwiększyć do 100 przy pomocy dostawek, a dodatkowo można skorzystać z oferty sąsiednich obiektów znajdujących się w Jizerce.

W sezonie zimowym standardem jest pobyt z częściowym wyżywieniem (śniadanie i obiadokolacja). W pozostałych porach roku można wybrać między noclegiem ze śniadaniem lub śniadaniem i obiadokolacją.

Do dyspozycji są zamykane pomieszczenia na rowery i narty. Nie posiadający własnego sprzętu mogą wypożyczyć rowery, narty biegowe i rakiety śnieżne w hotelu.

We wszystkich obiektach obowiązuje zakaz palenia.

PANSKÝ DŮM stanowi historyczną i współczesną dominantę osady Jizerka. W 2002 roku przeszedł remont kapitalny, otwarty został w styczniu 2003 r.

Stylowo wyposażone pokoje w większości są 2-osobowe, z przedsionkiem, natryskiem i toaletą. W pokojach do dyspozycji jest biurko, telefon i łącze internetowe, na życzenie telewizor. Łączna liczba miejsc - 32 do 48.

Restauracja Panský dům

W hotelu znajduje się stylowa restauracja na 55 osób. Wyposażona w sprzęt audiowizualny, rzutnik multimedialny i ekran. Usiąść można też w przestronnym atrium lub w znajdującej się w piwnicy winiarni z kominkami. Do dyspozycji jest sauna i whirlpool.

W restauracji w Panským důmie jest pianino i gitara, a na życzenie może zostać zorganizowany występ amatorskiego lub profesjonalnego zespołu muzycznego. Przy dobrej pogodzie można zorganizować imprezę przy ognisku lub grillu.

Możliwość rezerwacji na imprezy zamknięte.

CENY

Aktualny cennik pobytu w hotelu PANSKÝ DŮM oraz schronisku Chata PYRAMIDA.

Obsługa w językach: czeskim, polskim, niemiecki i angielskim.

Hotel Panský dům i Chata Pyramida

Ondřej i Renata Dudovie

  • Osada Jizerka 20
  • 468 50 Horní Polubný
  • Republika Czeska
  • tel: + 420 483 384 985
  • tel. kom. + 420 602 313 425
  • info@dudovi.cz
  • www.dudovi.cz

 

Sprawdź i te oferty

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.izerska.pl