Ważne: Pozostawiamy ciasteczka. Przeglądając nasz serwis AKCEPTUJESZ naszą politykę prywatności.

Góry Izerskie

Aktualizacja: 2010-07-05

Agat***

Hotel AGAT to doskonałe miejsce na pobyt podczas wypoczynkowego wyjazdu do Szklarskiej Poręby

Hotel dysponuje 20 stylowymi pokojami z 55 miejscami noclegowymi. Pokoje są komfortowo wyposażone w telewizor z programami telewizji satelitarnej, telefon, lodówkę, sejf oraz łazienkę z prysznicem.

Wystrój pokoi wyróżnia AGAT spośród innych hoteli w tej kategorii. Szklarska Poręba oraz niepowtarzalny klimat wnętrz hotelu sprawiają, że noclegi stają się miłym wytchnieniem w trakcie urlopu lub szkolenia.

Hotel AGAT dysponuje salą konferencyjną, która może pomieścić 50 osób. W skład wyposażenia sali wchodzą ekran, flipchart, pisaki i rzutnik folii.

Oberża U CHOCHOŁA jest dużą salą na 70 osób. Charakteryzuje się surowością wnętrza. Dla większych rodzin (4-6 osób) oraz grup (8-17 osób) przygotowano duże marmurowe ławy z drewnianymi siedziskami, a także mniejsze 2- 3-osobowe drewniane stoliki dla singli. Światło świec na każdym stoliku oraz dużego świecznika przy głównym 17-osobowym stole w połączeniu z muzyką oraz wielkim paleniskiem w centralnym punkcie restauracji tworzy niezapomniane wrażenie. W oberży podawane są głównie dania z grilla oraz swojskie potrawy.

Piwniczka U CHOCHOŁA - jest mniejszą salą znajdującą się na dolnym poziomie z zejściem schodami z Oberży lub bezpośrednio z klatki schodowej hotelu.
Piwniczka mieści 40 osób. Kamienno-drewnianemu wystrojowi charakteru dodają tam lampy, które imitują pochodnie oraz płaskorzeźby na suficie.

Hotel AGAT***

  • ul. 1-ego Maja 11
  • 58-580 Szklarska Poręba
  • tel./fax 757 173 430
  • recepcja@hotel-agat.pl

Tagi:  ·restauracja

 

drukuj

 

Sprawdź i te oferty

 « start | ↑ góra | « cofnij

www.izerska.pl